3D mikser, mikser pazarında önemli bir rol oynuyor

October 19, 2020

hakkında en son şirket haberleri 3D mikser, mikser pazarında önemli bir rol oynuyor

3D mikser, mikser pazarında önemli bir rol oynuyor

 

Pek çok ilaç, kimya, hafif endüstri ve diğer endüstri, karıştırma ekipmanı kullanacaktır, bunlardan bazıları şunlardır: V-tipi karıştırıcı, çift konili karıştırıcı, 2D karıştırıcı ve 3D karıştırıcı, vb. Bunların arasında, 3D karıştırıcı önemli bir konuma sahiptir.

hakkında en son şirket haberleri 3D mikser, mikser pazarında önemli bir rol oynuyor  0

3D karıştırıcı, yaygın olarak kullanılan bir karıştırıcıdır.Çerçeve, iletim sistemi, elektrik kontrol sistemi, çok yönlü hareket mekanizması, karıştırma namlusu ve diğer parçalardan oluştuğunu biliyoruz.Malzemelere doğrudan temas eden karıştırma tamburu paslanmaz çelikten imal edilmiş olup namlunun iç ve dış cidarları parlatılmıştır.

 

3D karıştırıcının temel bileşeni karıştırma silindiridir ve yapısı da en önemlisidir.Karıştırma silindiri yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır ve iç ve dış duvarları parlatılmıştır.Silindirin iyi hava sızdırmazlığı, pürüzsüz yüzeyi, ölü köşesi yoktur, kalıntı yoktur ve kolay temizlenebilir.Besleme girişi, kullanımı kolay ve iyi hava sızdırmazlığı olan kelepçe flanşı ile kapatılmıştır.Boşaltma ucu, migren konisinin benzersiz planlamasını kullanır ve asimetrik planlama, malzemelerin homojen bir şekilde karıştırılmasına daha elverişlidir.Boşaltma sırasında, boşaltma ağzı, malzemeleri birlikte boşaltmak için karıştırma kabının en alt pozisyonundadır.

 

hakkında en son şirket haberleri 3D mikser, mikser pazarında önemli bir rol oynuyor  1

 

Malzeme karıştırmada karıştırıcının en tabu noktaları aşağıdaki gibidir:

1. Karıştırmada merkezkaç kuvvetinin varlığı, farklı yoğunluklara sahip karışık malzemelerin ayrılmasına neden olabilir;

2. Karıştırılan malzemenin kütle ve birikme hareketi, malzemenin etkin bir şekilde dağılamaması ve karıştırılamamasıdır.

 

3D karıştırıcının hareket durumu, yukarıdaki dezavantajların üstesinden gelir ve dünyadaki ideal yüksek verimli karıştırma ekipmanıdır.

 

hakkında en son şirket haberleri 3D mikser, mikser pazarında önemli bir rol oynuyor  2

 

3D karıştırıcı, üç boyutlu üç boyutlu bir uzayda hareket eder.Eşsiz bir çeviri olabilir veya tek bir yuvarlanma veya kaya hareketi olabilir.Malzeme, karıştırıcı tamburunda karmaşık bir hareket durumundadır, bu nedenle, hayvan beslemesini sürekli olarak teşvik edebilen bir değiştirme darbesi oluşur.

 

3B hareket nedeniyle türbülans değişken bir enerji gradyanına sahip olacaktır, böylece malzemedeki parçacıklar farklı hareket koşullarına sahip olacaktır ve sık hareket dağılımındaki her parçacık sürekli olarak konumlarını değiştirerek tatmin edici bir karıştırma etkisine sahip olacaktır.Üç boyutlu karıştırıcı çalışırken, karıştırma tamburu çok yönlü yuvarlanma hareketi içerdiğinden, karıştırma işlemindeki her türlü malzemenin aktiviteyi ve dispersiyon etkisini sanal olarak hızlandırmasını sağlar, ancak aynı zamanda da önler Santrifüj kuvvetinin etkisi altında malzeme özgül ağırlık ayrımı ve istifleme olgusu ve ölü açı olmadan karıştırılabilir Karma malzemelerin en iyi kalitesini etkili bir şekilde sağlayabilir.

 

hakkında en son şirket haberleri 3D mikser, mikser pazarında önemli bir rol oynuyor  3

 

3D karıştırıcının operasyondaki avantajları nelerdir?

(1) Gelişmiş yapısı, rahat çalışması, güvenli çalışması ve kolay çalışması nedeniyle, üç boyutlu karıştırıcı ayrıca, alt yatağın toz penetrasyonundan kaynaklanan arızayı ortadan kaldırabilen, alt yatağı olmayan konsol tipi çift spiral şafta sahiptir, böylece zamanı büyük ölçüde kısaltmak.

(2) İşlem sürecinde, 3D karıştırıcının karıştırma hızı hızlıdır ve kalitesi çok eşittir.

(3) Üç boyutlu karıştırıcının enerji tasarrufu etkisi de operasyon sürecinde belirgindir.

(4) Üç boyutlu karıştırıcının karışımı kararlıdır ve tabakalaşma ve ayrışma yoktur.