Yüksek kaliteli arıtılmış su ekipmanı, ilaç endüstrisinin farmasötik su standartlarını sürekli olarak karşılamasına yardımcı olacaktır.

February 8, 2021

hakkında en son şirket haberleri Yüksek kaliteli arıtılmış su ekipmanı, ilaç endüstrisinin farmasötik su standartlarını sürekli olarak karşılamasına yardımcı olacaktır.

Yüksek kaliteli arıtılmış su ekipmanı, ilaç endüstrisinin farmasötik su standartlarını sürekli olarak karşılamasına yardımcı olacaktır.

 

Son yıllarda ilaç sektörünün hızlı gelişimi ile ilaç üretiminin kalite gereksinimleri de iyileşmeye başlamıştır.Bundan etkilenen ilaç endüstrisinin, üretimi için farmasötik ekipmana olan gereksinimleri de artmaktadır.Farmasötik su ekipmanını örnek olarak alırsak, farmasötik su hazırlığı, sistem tasarımı, malzeme seçimi, hazırlama süreci, depolama, dağıtım ve kullanım yönlerinden farmasötik üretim kalite yönetimi şartnamesinin gerekliliklerini karşılamalıdır.

 

İlaç üretiminde su hazırlama sistemi vazgeçilmez ekipmanlardan biridir.Bir dizi arıtılmış su sisteminin genellikle ön arıtma, ters ozmoz, EDI, kontrol, dezenfeksiyon ve diğer birimleri içerdiği anlaşılmaktadır.Üretilen suyun kalitesinin sağlanması için, arıtılmış su sisteminin tasarımı, kurulumu, işletimi ve bakımı güvenlik ilkesine uygun olmalı ve her bir bileşen sıkı bir proses kontrolünden geçmelidir.

 

hakkında en son şirket haberleri Yüksek kaliteli arıtılmış su ekipmanı, ilaç endüstrisinin farmasötik su standartlarını sürekli olarak karşılamasına yardımcı olacaktır.  0

 

Öyleyse, ilaç endüstrisi arıtılmış su ekipmanının sürekli yükselişini sürdürürken, arıtılmış su ekipmanının hangi yönleri, endüstrinin artan talebini karşılamak için ekipman güvenliğini daha iyi garanti etmelidir?

 

Endüstrinin içindekiler, ilaç endüstrisinde kullanılan arıtılmış su ekipmanının amacına uygun olması gerektiğini ve arıtılmış su ekipmanının proses ve teknolojisinin güvenliğinin GMP, FDA gibi ilgili yönetmelik ve standartların gerekliliklerini karşılaması gerektiğini belirtti. Sistemin istikrarını ve güvenilirliğini sağlamak için temel koşul olan diğer sertifika gereksinimleri.

 

Farmasötik arıtılmış su ekipmanını daha güvenli hale getirmek için, multimedya filtresi, yumuşatıcı, aktif karbon filtre, RO sistemi, EDI sistemi ve diğer işleme ünitelerinin yanı sıra su pompaları, vanalar, borular da dahil olmak üzere bileşenlerinin güvenliğini gerektirir. ve diğer parçalar.Genel olarak, ister parçalarda isterse tüm makine işlevinde olsun, yeterli güvenlik ve dengeye sahip olmalıdır.

 

hakkında en son şirket haberleri Yüksek kaliteli arıtılmış su ekipmanı, ilaç endüstrisinin farmasötik su standartlarını sürekli olarak karşılamasına yardımcı olacaktır.  1

 

Ek olarak, işletim açısından, arıtılmış su sisteminin, sistem çalışmasına yetkisiz erişimi önlemek ve sistemin kararlı çalışmasını etkilemek için genellikle üç seviyeli yönetim yetkisi belirlemesi gerekir.Aynı zamanda, ekipman ve sistemin de aşırı yük, yüksek voltaj ve düşük voltaj korumasına sahip olması gerekir ve kontrol hattı, sistemin voltaj dengesizliğinin neden olduğu çalışma sorunlarını önlemek için 24 V'luk güvenli voltajı kullanır.

 

Şu anda, bir bütün olarak, Çin'in ilaç ve su ekipmanı teknolojisi giderek daha fazla rafine edildi, sistem gittikçe daha mükemmel hale geliyor, aynı zamanda güvenlik de gelişiyor.Bununla birlikte, ilaç endüstrisinin sürekli gelişmesiyle birlikte, ilgili işletmelerin hala yeniliği arttırdığını, ekipman kalitesini ve teknolojisini geliştirdiğini ve ayrıca güvenlik ve uygunluğu sağladığını belirtmekte fayda var.Bir işletmenin, şirketin farmasötik arıtılmış su ekipmanının temel teknolojisinin tek aşamalı veya iki aşamalı ters ozmoz, EDI ve diğer yeni süreçleri benimsediğini ve eksiksiz bir yüksek kaliteli saf su arıtma süreçleri seti tasarladığını söylediği bildirildi. İlaç fabrikaları, hastaneler ve laboratuvarlar için arıtılmış su veya damıtılmış su hazırlama gereksinimlerini karşılayabilen.Ayrıca ürünün tüm sistemi SUS304L veya SUS316L paslanmaz çelikten imal edilmiş olup su noktasından önce ultraviyole ve ozon sterilizasyon cihazları ile donatılmış olmalıdır ve pastörizasyon da kullanılabilir.

 

hakkında en son şirket haberleri Yüksek kaliteli arıtılmış su ekipmanı, ilaç endüstrisinin farmasötik su standartlarını sürekli olarak karşılamasına yardımcı olacaktır.  2

 

Aslında, yüksek kaliteli bir ekipman geliştirmek ve pazarlamak için işletmelerin zamana ayak uydurması, sektörün gelişme eğilimini ve kullanıcıların yeni ihtiyaçlarını her zaman kavraması gerekir.Bu nedenle, laboratuvarda saf su sisteminin Ar-Ge ve üretimine odaklanan yıllarca teknoloji birikimi sayesinde, bazı işletmeler sürekli olarak saf su sistemi için çeşitli endüstrilerin yeni gereksinimlerini incelemiş ve tesisin başlangıcından yüzlerce modele kadar onlarca model geliştirmiştir. şimdiye kadar modellerin sayısı.Şimdiye kadar sadece sektörde tanınmış bir marka haline gelmekle kalmamış, aynı zamanda kullanıcılar tarafından da geniş çapta tanınmıştır.Aynı zamanda evsel arıtılmış su ekipmanlarındaki pazar payı da artmaktadır.

 

Genel olarak, son yıllarda, arıtılmış su ekipmanına yönelik iç pazar talebi genişlemekte ve farmasötik alanındaki uygulama kapsamı gittikçe daha geniş hale gelmiştir.Şu anda, tıbbi cihazlar, farmasötik preparatlar, in vitro teşhis reaktifleri, farmasötik su, büyük infüzyon, biyokimyasal ürünler, su, tıbbi steril su ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.Ancak, aynı zamanda, ekipman işletmeleri arasındaki rekabetin giderek daha şiddetli hale geldiğini belirtmekte fayda var.

 

Bu bağlamda, ilgili arıtılmış su ekipmanı üreticilerinin, rekabet güçlerini artırmak ve yardımcı olmak için tek bir arıtılmış su ekipmanı üreticisinden bir çözüm sağlayıcıya dönüşümü hızlandırması ve arıtılmış su ekipmanı tasarımını iyileştirmesi, ekipman yapısını optimize etmesi gerekmektedir. kullanıcıların daha istikrarlı ve güvenli bir şekilde üretim yapması.

hakkında en son şirket haberleri Yüksek kaliteli arıtılmış su ekipmanı, ilaç endüstrisinin farmasötik su standartlarını sürekli olarak karşılamasına yardımcı olacaktır.  3