Döner tablet presi bilgisi dikkate değerdir

January 18, 2021

hakkında en son şirket haberleri Döner tablet presi bilgisi dikkate değerdir

Döner tablet presi bilgisi dikkate değerdir

 

Döner tablet presi, aşırı basınç otomatik olarak durabildiğinde, aşırı yük koruma cihazı ile donatılmış bir tür otomatik rotasyon, sürekli tablet presi minyatürleştirme makinesidir.Döner tablet presi, tablet yoğunluğunun homojenliğini geliştirir ve çatlak gevşemesi fenomenini azaltır.

 

hakkında en son şirket haberleri Döner tablet presi bilgisi dikkate değerdir  0

 

Ana Özellikler:

1. Çeşitli disk ve şekilli parçaların üretimi.

2. Şeffaf camla donatılmış kapı ve pencereler laminasyon durumunu net bir şekilde gözlemleyebilir ve kirliliği önleyebilir.Kolay iç temizlik ve bakım için yan panel tamamen açılabilir.İlaçlarla temas eden parçalar, yüzey parlaklığını koruyabilen ve çapraz kontaminasyonu önleyebilen ve GMP gerekliliklerini karşılayan hassas işleme ile paslanmaz çelikten yapılmıştır.Destek çerçevesi, nakliye için bağımsız olarak sökülebilen alüminyum alaşımdan yapılmıştır.

3. Tüm kontrolörlerin ve işletim parçalarının düzeni makul.

4. Frekans dönüştürme hızı düzenleme cihazı, çalıştırmaya uygun, döndürmek için kararlı, güvenli ve doğru olan elektriksel hız regülasyonu için kullanılır.

5. Mekatroniği uygulayın.

 

hakkında en son şirket haberleri Döner tablet presi bilgisi dikkate değerdir  1

 

Döner tablet presi, kademesiz hız düzenleme motorunun mekanik hız düzenlemesini değiştirmek için frekans dönüştürme teknolojisini kullanır.Frekans kontrolünün avantajı enerji tasarrufu ve tüketim azaltma, güvenilir kontrol, kararlı çalışma ve düşük gürültüdür.Frekans dönüştürücü, aşırı voltaj, düşük voltaj ve aşırı akım gibi birçok koruma işlevine sahiptir.Çıkış parametreleri, aktüatörü gerçek zamanlı olarak izleyebilir.Herhangi bir anormallik durumunda koruma fonksiyonu devreye girer.Frekans dönüştürücü, çalışmayı durdurmak için ana motoru kontrol eder ve hatanın nedenini belirtmek için hata kodunu görüntüler, bu da motorun güvenli ve güvenilir çalışmasını sağlar.

 

hakkında en son şirket haberleri Döner tablet presi bilgisi dikkate değerdir  2

 

Döner tablet presi için bakım talimatları:

1. Döner tablet presi parçalarını ayda bir veya iki kez düzenli olarak kontrol edin.Muayene öğeleri, sonsuz dişli, sonsuz dişli, yatak, baskı tekerleği, krank mili, üst ve alt kılavuz rayı ve diğer hareketli parçaların esnek bir şekilde dönüp dönmediği ve aşınmadığıdır.Herhangi bir kusur bulunursa zamanında onarılmalı ve kullanılmalıdır.

2. Bir kullanımdan veya kapatmadan sonra, kalan tozu çıkarın ve makinenin kalan tozunu fırçalayın.Makine uzun süre hizmet dışı kalırsa, tüm kalıpları çıkarın ve makineyi temizleyin.Makinenin düz yüzeyi pas önleyici yağ ile kaplanacak ve kumaş tente ile kaplanacaktır.

3. Kalıbın bakımı, kalıp tamamen yağa daldırılacak ve paslanmayacak ve çürümeyecek şekilde temiz tutulacak şekilde kapaklı demir kutuya yerleştirilmelidir.Özelleştirilmiş demir kutu, her spesifikasyonla birlikte tek bir kutuda paketlenebilir, bu da yanlış kurulumdan kaçınabilir ve hasar durumuna hakim olmaya yardımcı olabilir.

4. Özellikle ilaç ve yenilebilir tablet üretiminde kullanım yeri sık sık temizlenmelidir.

 

hakkında en son şirket haberleri Döner tablet presi bilgisi dikkate değerdir  3

 

Döner tablet presi, çoğu tablet presinin iyi teknik özelliklerini yoğunlaştırmıştır ve makine yapısı ve işlem kontrolünde büyük iyileştirmeler yapmıştır.Makinenin yapısı, bir makinenin değişimini gerçekleştirmek için evrensel ana gövde, evrensel şekil ve değiştirilebilir delme plakası gövdesini benimser.

 

LTPM CHINA döner tablet baskı makinesinin size getirdiği şey budur.Umarım beğenmişsindir.