Yarı otomatik kapsül doldurma makinelerini kullanmanın yaygın hataları nelerdir?

January 6, 2021

hakkında en son şirket haberleri Yarı otomatik kapsül doldurma makinelerini kullanmanın yaygın hataları nelerdir?

Yarı otomatik kapsül doldurma makinelerini kullanmanın yaygın başarısızlıkları nelerdir?

 

Yarı otomatik kapsül dolum makinesinin yaygın hataları aşağıda açıklanmıştır.Kapsül dolum makinesinin titreşimi ideal değildir ve voltajı ayarlanır.Reed vida gevşetin, vidayı sıkın.Kapsül kabuğu çalışma tezgahı plakasında düzenlenir, ağız yüksek veya alçaktır ve çıkık plakası ve kılavuz rayı ayarlanır.Kapsül kabuğunun çok fazla ters çevrilmiş başlığı vardır (% 3'ten fazla), vibratör uygun şekilde ayarlanmamıştır, çünkü uygun voltaj veya kapsül kabuğunun boyutu standart değildir, nitelikli kapsül kabuğu seçilir.Plakaya yapışan kapsül kabuğu düşemez, kapsül kabuğunu değiştiremez veya çıkık plakası ve plaka deliğinin konumunu ayarlayamaz.

hakkında en son şirket haberleri Yarı otomatik kapsül doldurma makinelerini kullanmanın yaygın hataları nelerdir?  0hakkında en son şirket haberleri Yarı otomatik kapsül doldurma makinelerini kullanmanın yaygın hataları nelerdir?  1

 

Kalıp, rayda sıfırlanamaz, kılavuz ray arka uç basınç yayı sıkışmış veya kapsül varyantı sıkışmış.Yayı veya üst çubuğu yeniden takın ve sıkışmış kapsülü aşağı doğru itin.Kılavuz plakanın kalıptaki aşınması, kapsül manşonunun düşük oranını, kapsül dolum makinesinin yeni kalıbının değiştirilmesini veya her iki taraftaki konumlandırmanın gevşemesini, konumlandırma çivisinin sabitlenmesini, kapsül ve kapsül kabuğunun değiştirilmesi.

hakkında en son şirket haberleri Yarı otomatik kapsül doldurma makinelerini kullanmanın yaygın hataları nelerdir?  2hakkında en son şirket haberleri Yarı otomatik kapsül doldurma makinelerini kullanmanın yaygın hataları nelerdir?  3

 

LTPM CHINA Yarı otomatik kapsül dolum makinesi, 000 # kapsül kapağı, gövdesi ve tozu doldurmak için uygundur.Küçük ve orta ölçekli ilaç fabrikası, sağlık ürünleri fabrikası, hastane, veteriner ilaç fabrikası, araştırma enstitüsü, laboratuvar, pestisit fabrikası ve daha fazla hasta ile küçük ve orta ölçekli eczane üretimine uygundur.Tohumlama, alt kapsül, doldurma (atık kapsül çıkarma), kilit kapsülü, bitmiş ürün çıkışı vb.

İlaçlarla temasın tüm kısımları, "GMP" standart gereksinimlerini karşılamak için toz temizleme cihazı ile hassas paslanmaz çelikten yapılmıştır.

hakkında en son şirket haberleri Yarı otomatik kapsül doldurma makinelerini kullanmanın yaygın hataları nelerdir?  4