Tablet toz giderme makinesi

January 6, 2022

hakkında en son şirket haberleri Tablet toz giderme makinesi

Q1:Titreşimli elek ve tablet tozsuzlaştırma makinesi arasındaki fark.

A:Titreşimli elek, toz eleme için kullanılır ve tablet temizleme için tablet toz giderme makinesi kullanılır.

 

Q2:Tablet toz giderme makinesi yukarı-spin ve aşağı-spin olarak ayrılmıştır?Fark ne?

A:Top spin: malzeme alttan girer ve üstten çıkar.

Aşağı dönüş: malzeme üstten girer ve alttan çıkar.En yüksek eğirme hızı hızlıdır, fiyatı daha pahalıdır.

 

Q3:Titreşimli elek fonksiyonu.

A:Farklı ağlardan oluşan elek aracılığıyla, farklı boyutlardaki parçacıklar, tabletleme için hazırlanmak üzere sıralanır ve sınıflandırılır.

 

Q4:Titreşimli elek sadece bir çıkışa sahip olabilir mi?

C: Hayır, makinenin amacı farklı parçacıkları sınıflandırmaktır.Bir çıkış yapmak bu amaca ulaşamaz.En az iki çıkış gereklidir.

 

S5: Tablet toz giderme makinesinin ağı nasıl bölünür?Bir makinenin iki ağ boyutu olabilir mi?

A:Tablet tozsuzlaştırma, ağ sayısını bölmez ve kanal spiraldir.

 

Q6:Tablet toz giderme makinesinde bir hazne var mı?Özelleştirilebilir mi?

C: Genel olarak, tablet toz giderme makinesinin besleme portu, ekipman boşaltma portundan doğrudan yukarı akış yönünde ayarlanır ve özelleştirilmiş haznenin sabit sorununun dikkate alınması gerekir.

 

S7:Tablet toz giderme makinesinin dayanabileceği maksimum ve minimum ağlar nelerdir?

A:Sıradan eleklerin maksimum ağ sayısı 200'dür ve minimumu sınırsızdır.

 

S8: Altın muayene makinesinin hızı sabit mi?

A:Sabit hız, hızın belirli bir hıza ayarlandığı ve değiştirilemeyeceği anlamına gelir.Bu hız çıkışa göre hesaplanır.Tüm makinenin hızını, dakika başına metre cinsinden sabit bir hız olarak ayarlayın.Hız ayarlanırsa, hızı ayarlanabilen frekans dönüştürücünün eklenmesi gerekir, bu da maliyeti artıracaktır.

 

S9:Fe, NOFe, Sus304 dışında, altın muayene makinesi tarafından tespit edilen başka metaller var mı?

A: Bakır, alüminyum vb.

 

Q10:Belirtilen altın muayene makinesi: 52 çeşit ürün saklanabilir ve kaydedilebilir, izlenebilirlik işlevine sahip olmakla eşdeğer mi?

C: Hayır, farklı ürünlerin test standartları farklıdır.52 farklı ürünün test standartları kaydedilebilir.Bu sefer, A ürününü test ederken, A ürününün test standartlarını belirleyin. Bir dahaki sefere A ürününü test ederken, bu kaydı bulursanız test edebilirsiniz.

 

S11: Altın muayene makinesi: Sadece en büyük şişenin çapına ve yüksekliğine mi ihtiyacınız var, yoksa hala en küçük şişenin çapına ve yüksekliğine mi ihtiyacınız var?Algılama yüksekliği ve genişliği ne kadar yüksek olursa, hassasiyet o kadar düşük olur.Aynı makine için, örneğin, akım algılama 200 (genişlik) * 200 (yükseklik) şeklindedir.Bu aralıkta, altın muayene makinesi büyük şişeleri tespit etmede küçük kutulara göre daha mı etkili?

A:Aynı algılama aralığında, algılama etkisi aynıdır ve şişenin boyutu aynıdır.Ürünün özellikleri farklı olmadığı sürece algılama etkisi farklıdır.Geleneksel olarak, en büyük ve en küçük şişe boyutları sağlanmalıdır, çünkü hangi modelin daha uygun olduğunu değerlendireceğiz.

Metal muayene makinesinin algılama doğruluğu, algılama kanalı açıklığının boyutuna göre belirlenir, açıklık ne kadar büyükse, etki o kadar kötü olur.

1. Şişenin maksimum çapı 100 mm ve yüksekliği 180 mm'dir.Minimum çap 60 mm ve yükseklik 80 mm'dir.

2. 2 tür seçenek vardır:

Bir: Tüm şişeleri incelemek için her boyuta uygun bir altın muayene makinesi seçebilirsiniz.

İki: Farklı boyutlardaki şişeleri incelemek için iki tür altın muayene makinesi seçebilirsiniz.

3. Yüksek tespit doğruluğuna ihtiyaç duymayanlar ve daha fazla para harcamak istemeyenler genel amaçlı altın muayene makinesi kullanmayı tercih edebilirler.

4. Evrensel altın muayene makinesi, tüm şişeleri algılar ve bu da küçük şişeleri algılamanın doğruluğunu azaltır.Yüksek doğruluk istiyorsanız, daha iyi etkiye sahip bir altın muayene makinesi de seçebilirsiniz.Tüm şişelerdeki ürünler aynı olduğu sürece, algılama sonuçları benzer olacaktır.

 

S12: Dikey kolloid değirmeni ile bölünmüş kolloid değirmeni arasındaki fark nedir?

C: Bölünmüş kolloid değirmeni, çalışma sırasında üretilen ısı, uzun süreli çalışma için uygun olan birbiriyle karışmaz.

Dikey kolloid değirmenler, düşük hacimli, deneysel fabrikalar için uygundur, ancak motor tarafından üretilen ısı ve dişli tarafından üretilen ısı birbirini geçecek ve bu da motorun ısı üretmesine neden olacaktır.

 

S13: Dikey kolloid değirmeni ile bölünmüş kolloid değirmeni arasındaki fark nedir?

C: Bölünmüş kolloid değirmeni, çalışma sırasında üretilen ısı, uzun süreli çalışma için uygun olan birbiriyle karışmaz.

Dikey kolloid değirmenler, düşük hacimli, deneysel fabrikalar için uygundur, ancak motor tarafından üretilen ısı ve dişli tarafından üretilen ısı birbirini geçecek ve bu da motorun ısı üretmesine neden olacaktır.

Dikey tip, genel akışkan malzemelerin taşınması için tavsiye edilir ve bölünmüş tip, akışkanların ve kolloidlerin veya viskozitesi veya kıvamı olan malzemelerin işlenmesi için kullanılabilir.

 

Q14:Tek soğutmalı kolloid değirmeni ile çift soğutmalı kolloid değirmeni arasındaki fark nedir?

C: Mekanik performansta fark yoktur ve kullanım ve çalıştırma yöntemleri farklıdır.Tek soğutmanın bakımı kolaydır, çift soğutmanın bakımı zordur.Tekli soğutma, ikili soğutmaya dayalı bir gelişmedir.