• Yüksek çekme oranı CE Belgesi ile Farmasötik Bitki Ekstraksiyon Ekipmanları
  • Yüksek çekme oranı CE Belgesi ile Farmasötik Bitki Ekstraksiyon Ekipmanları
Yüksek çekme oranı CE Belgesi ile Farmasötik Bitki Ekstraksiyon Ekipmanları

Yüksek çekme oranı CE Belgesi ile Farmasötik Bitki Ekstraksiyon Ekipmanları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: LTPM China
Sertifika: CE
Model numarası: LTN1/250

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 takım
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap kasa
Teslim süresi: Mevduat aldıktan sonra 30 gün içinde
Ödeme koşulları: Depozito olarak %30 TT ve göndermeden önce %70
Yetenek temini: 25 takım/Ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Vurgulamak:

bitkisel ekstraksiyon ekipmanları

,

konsantrasyon makinesi

Ürün Açıklaması

Yüksek çekme oranı CE Belgesi ile Farmasötik Bitki Ekstraksiyon Ekipmanları

 

 

Hızlı Detay:

 

 

Ekstraksiyon hacmi: 1 m³

Model No.: LTN-1/250

Malzeme: Paslanmaz çelik 304

Konsantre miktar: 300kgs/H

Konsantre evaporatör kapasitesi: 250kgs/H

Güç Kaynağı: 380V 50HZ Üç Fazlı

Sertifika: CE Belgesi

 

 

Açıklama:

 

 

1. Düşük sıcaklık yoğun: Ana çözücü, Çin'de çıkarılan su ve etanoldür, düşük ekstraksiyon ve düşük konsantrasyon benimsenirse, su ekstraksiyonu 50 ℃ -90 ℃'de kontrol edilir, etanol ekstraksiyonu 40 ℃ -80 ℃'de kontrol edilir.Düşük ekstraksiyon nedeniyle, Çin tıbbi malzemelerinin aktif bileşeninden, özellikle de aktive edilmesi kolay olmayan organizmaların yok edilmesinden kaçınabilir, aynı zamanda dekstrin, kolloid, tanen vb. Gibi yüksek sıcaklıkta etkisiz bileşenlerin üretilmesini önleyebilir. İzolasyon ve saflaştırma için uygun ürün kalitesini iyileştirin.

2. Yüksek çekme oranı: Vakum basıncı ve düşük sıcaklık durumundaki ekstraksiyon kabı nedeniyle, Çin tıbbi malzeme hücresinin genişlemesini hızlandırabilir, hücre zarı bir kerede kırılır, hücrenin içinde, aktif maddeyi sıyırır.Ve tıbbi malzeme yüzeyinde oynanan ve tıbbi malzemelerin iç kısmına nüfuz eden çözücünün etkinleştirilmesini sağlayan reflü-norma yeni çözücünün sürekli olarak eklenmesi, tıbbi yıpranma elüsyon kuvvetini ve çözünürlüğü artırır, tıbbi malzeme ve çözücü daha yüksek tutar Tıbbi malzemelerin aktif prensibinin çözücüsünün çözülmesini hızlandıran konsantrasyon ve uzatma kabiliyeti gradyanı, Çin tıbbi malzemesinin özütleme oranını ve hasat edilen merhem oranını iyileştirir.

3. Çözücüyü kaydedin: Yalnızca bir kez ham ilaç miktarının 8 katı çözücüye katılmanız gerekir, arka set toplamının eski ekstraksiyon ihtiyacına 2-3 kez eşit olduğu takviye için sıcak arka set akımının sıcak arka set akımına yeni çözücü iletkenliğini kullanın. solvent toplamına katılın, solventi %50-60 oranında korur, ayrıca tıbbi malzemelerin toplama hacmini artırabilir.

4. Buhardan tasarruf edin, ünite kapalı ve düşük sıcaklıkta çalışır, tanktaki tüm sıvı sıcaklığı 50-90 ℃'de tutulur, atmosferik koşullarda ısıtılmış buhar basıncı, buhar gücü tüketimini önemli ölçüde azaltabilir.

5. Tasarım yeniliği: Vakum dönüştürücünün vakumu ve anahtar tasarımın vakum yüksekliği emmesinin yükseklik farkı sayesinde, ekstraksiyon ve büzülme süresini kısaltır, tıbbi hasat merhem oranını ve bazı aktif bileşen tutma oranını iyileştirir.

6.Gelişmiş zanaat: Bu arada konsantre çıkarma devam ediyor, tamamlama doğrudan tıbbi özü alıyor, zanaatı kısaltıyor.

7. Düşük maliyetler: Hava mürettebatının tüm doğru ekipmanı basitleştirir, uygun şekilde yıkanır, tüm kapalı operasyon, geleneksel zanaatın gerekli ekipmanı ile karşılaştırıldığında çevre kirliliğine sahip değildir, ekipman 1/3 oranında azalır, arazi işgali 2 oranında azalır /3, yatırım %40 oranında tasarruf sağlayabilir, enerji tüketimi %40 oranında azaltılabilir, görevli 1/3 oranında azalır, böylece üretim maliyeti yaklaşık %50 oranında azaltılabilir.

 

 

Uygulamalar:

 

 

Geleneksel Çin tıbbı sıcak arka set akımı düşük sıcaklık çekme düşük sıcaklık konsantre ünitesi kapsamlı arka set akımı, sızıntı ve filtre çizimi, ters akım ve sıcak arka set akımı ekstraksiyonu ve dört çeşit ilkeyi konsantre eder.soyutlama, konsantre iki işlem aynı anda devam eder, bir geleneksel tıp çizimini bitirir, geleneksel Çin tıbbının yeni zanaatına konsantre olur, çekme kabını değiştirmeye başlar, atmosferle yüksek sıcaklıkta tutar kaynatma zanaatını kızartır, vakumu kullanarak omuza doğru ilerler sıcaklık çekimi ve düşük sıcaklık konsantresi, 60-80°C'de pot kontrolü çekmek için çalışma sıcaklığı, 50-70°C'de konsantre sıcaklık kontrolü, ham ilaçların etkin bileşimini damıtma kaybını garanti eder.Bu arada çekme ve konsantre üretilen iki buharlı arka set akım kondansatörü sıcak yoğuşma sıvısı haline gelir, kaplara geri düşer ve onu çeker, ham ilaçlara yeni çözücü olarak eklenir, yeni çözücü ham ilaç katmanından yukarıdan aşağıya geçirilir, Dinamik olarak bir sızma ve filtreleme rolü oynadı, ham ilaçları çözen çözünür malzeme çekme kabının dibine ulaşır, tekrar konsantre olmak için konsantre etme cihazına girer.Uzun yıllara dayanan pratik deneyime ve araştırmaya göre, potanın eski çözücüsünü çekerek 2.5-3 saat içinde backset akımının sıcak yoğuşma sıvısı bir kez değişir, çekme potasındaki ham ilaçlara birim zamanda daha yüksek bir yoğunluk sağlayabilir.

 

 

Özellikler:

 

 

modeli LTN1/250
Ekstraksiyon hacmi (m³) 1
Konsantre miktar (kg/h) 300
Hammadde Giriş Kapasitesi (kg) 100-150
Konsantre Evaporatör Kapasitesi 250kg/saat
Buhar Tüketimi 350kg/saat
Su Dolaşım Kapasitesi 15-25T
Vakum Pompasının Gücü 4kw
Ekstraksiyon zamanı (h) 8
Konsantre yoğunluğu (%) 1.2-1.35
Ekstraksiyon ve konsantre etme çalışma sıcaklığı (°C) Su: 50-90°C Alkol: 40-80°C
Tüm Birim Boyutu 9000*4000*6000mm

 

 

 

Rekabet avantajı:

 

 

1. Pasaportunuzu hazır hale getiren yedi teknisyenimiz size hizmet vermek için tüm dünyayı dolaşmaktadır.

2. Teknik Destek için 24 saat sıcak hattımız var.

3. Teknik destek için 18 saatlik internet hattı alıyoruz.

4. Çalışma durumunda makine problemini ayarlamanıza ve çözmenize yardımcı olacak atölyede video kamera.

5. Aşağıdaki Yabancı Şehirlerde Teknik Desteğimiz var:

California (komisyon işçisi), Manila ve Davao (Distribütör), Lima (Temsilci), Ho Chi Ming ve Hanoi (Temsilci), Dhaka (Temsilci), Laho (Distribütör)

 

 

İşleme Prensibi: Zanaat süreci şeması

 

 

Yüksek çekme oranı CE Belgesi ile Farmasötik Bitki Ekstraksiyon Ekipmanları 0

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Yüksek çekme oranı CE Belgesi ile Farmasötik Bitki Ekstraksiyon Ekipmanları bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.