• Düşük Sıcaklıkta Çalışan Geleneksel Bitki Ekstraksiyon Ekipmanı 60 - 80°C
  • Düşük Sıcaklıkta Çalışan Geleneksel Bitki Ekstraksiyon Ekipmanı 60 - 80°C
  • Düşük Sıcaklıkta Çalışan Geleneksel Bitki Ekstraksiyon Ekipmanı 60 - 80°C
Düşük Sıcaklıkta Çalışan Geleneksel Bitki Ekstraksiyon Ekipmanı 60 - 80°C

Düşük Sıcaklıkta Çalışan Geleneksel Bitki Ekstraksiyon Ekipmanı 60 - 80°C

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ÇİN
Marka adı: LTPM CHINA
Sertifika: CE
Model numarası: LTN-0,5/125

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 takım
Ambalaj bilgileri: Palet Paketleme
Teslim süresi: 45 gün
Ödeme koşulları: T/T, L/C, D/P, Western Union
Yetenek temini: 10 takım/ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Kalem: Bitki Ekstraksiyon Ekipmanları Model numarası.: LTN-0,5/125
Malzeme: Paslanmaz çelik çıkarma hacmi: 0,5m³
Hammadde Giriş Kapasitesi: 50-70kg Buhar Tüketimi: 280kg/saat
Su Dolaşım Kapasitesi: 15-25T Konsantre Evaporatör Kapasitesi: 100kg-125kg/saat
çıkarma zamanı: 8 saat
Vurgulamak:

bitkisel ekstraksiyon ekipmanları

,

sıvı ekstraksiyon ekipmanları

Ürün Açıklaması

Düşük Sıcaklıkta Çalışan Geleneksel Bitki Ekstraksiyon Ekipmanı 60 - 80°C

 

 

 

 

Açıklama:

 

1. Düşük sıcaklık yoğun: Ana çözücü, Çin'de çıkarılan su ve etanoldür, düşük ekstraksiyon ve düşük konsantrasyon benimsenirse, su ekstraksiyonu 50 ℃ -90 ℃'de kontrol edilir, etanol ekstraksiyonu 40 ℃ -80 ℃'de kontrol edilir.Düşük ekstraksiyon nedeniyle, Çin tıbbi malzemelerinin aktif bileşeninden, özellikle de aktive edilmesi kolay olmayan organizmaların yok edilmesinden kaçınabilir, aynı zamanda dekstrin, kolloid, tanen vb. Gibi yüksek sıcaklıkta etkisiz bileşenlerin üretilmesini önleyebilir. İzolasyon ve saflaştırma için uygun ürün kalitesini iyileştirin.

2. Yüksek çekme oranı: Vakum basıncı ve düşük sıcaklık durumundaki ekstraksiyon kabı nedeniyle, Çin tıbbi malzeme hücresinin genişlemesini hızlandırmasını, hücre zarının bir kerede kırılmasını, hücrenin içinde, aktif bileşeni soymasını sağlayabilir.Ve tıbbi malzeme yüzeyinde oynanan ve tıbbi malzemelerin iç kısmına nüfuz eden çözücünün etkinleştirilmesini sağlayan reflü-norma yeni çözücünün sürekli olarak eklenmesi, tıbbi yıpranma elüsyon kuvvetini ve çözünürlüğü artırır, tıbbi malzeme ve çözücü daha yüksek tutar Tıbbi malzemelerin aktif prensibinin çözücüsünün çözülmesini hızlandıran konsantrasyon ve uzatma kabiliyeti gradyanı, Çin tıbbi malzemesinin özütleme oranını ve hasat edilen merhem oranını iyileştirir.

3. Çözücüyü kaydedin: Yalnızca bir kez ham ilaç miktarının 8 katı çözücüye katılmanız gerekir, arka set toplamının eski ekstraksiyon ihtiyacına 2-3 kez eşit olduğu takviye için sıcak arka set akımının yeni çözücü iletkenliğini sıcak arka set akımına kullanın solvent toplamına katılın, solventi %50-60 oranında korur, ayrıca tıbbi malzemelerin toplama hacmini artırabilir.

4. Buhardan tasarruf edin, ünite kapalı ve düşük sıcaklıkta çalışır, tanktaki tüm sıvı sıcaklığı 50-90 ℃'de tutulur, atmosferik koşullarda ısıtılmış buhar basıncı, buhar gücü tüketimini önemli ölçüde azaltabilir.

5. Tasarım yeniliği: Vakum dönüştürücünün vakumu ve anahtar tasarımın vakum yüksekliği emmesinin yükseklik farkı sayesinde, ekstraksiyon ve büzülme süresini kısaltır, tıbbi hasat merhem oranını ve bazı aktif bileşen tutma oranını iyileştirir.

 

 

Uygulamalar:

 

Geleneksel Çin tıbbı sıcak arka set akımı düşük sıcaklık çekme düşük sıcaklık konsantre ünitesi kapsamlı arka set akımı, sızıntı ve filtre çizimi, ters akım ve sıcak arka set akımı ekstraksiyonu ve dört çeşit ilkeyi konsantre eder.soyutlama, konsantre iki işlem aynı anda devam eder, bir geleneksel tıp çizimini bitirir, geleneksel Çin tıbbının yeni zanaatına konsantre olur, çekme kabını değiştirmeye başlar, atmosferle yüksek sıcaklıkta tutar kaynatma zanaatını kızartır, vakumu kullanarak omuza doğru ilerler sıcaklık çekimi ve düşük sıcaklık konsantresi, 60-80°C'de pot kontrolü çekmek için çalışma sıcaklığı, 50-70°C'de konsantre sıcaklık kontrolü, ham ilaçların etkin bileşimini damıtma kaybını garanti eder.Bu arada çekme ve konsantre üretilen iki buharlı arka set akım kondansatörü sıcak yoğuşma sıvısı haline gelir, kaplara geri düşer ve onu çeker, ham ilaçlara yeni çözücü olarak eklenir, yeni çözücü ham ilaç katmanından yukarıdan aşağıya geçirilir, Dinamik olarak bir sızma ve filtreleme rolü oynadı, ham ilaçları çözen çözünür malzeme çekme kabının dibine ulaşır, tekrar konsantre olmak için konsantre etme cihazına girer.Uzun yıllara dayanan pratik deneyime ve araştırmaya göre, potanın eski çözücüsünü çekerek 2.5-3 saat içinde backset akımının sıcak yoğuşma sıvısı bir kez değişir, çekme potasındaki ham ilaçlara birim zamanda daha yüksek bir yoğunluk sağlayabilir.

 

 

Özellikler:

 

 

modeli

LTN0.5/125

Ekstraksiyon hacmi (m³)

0,5

Ekstraksiyon ve konsantre etme çalışma sıcaklığı (°C)

Su: 50-90°C Alkol: 40-80°C

Hammadde Giriş Kapasitesi (kg)

50-70

Konsantre Evaporatör Kapasitesi

100kg-125kg/saat

Buhar Tüketimi

280kg/saat

Su Dolaşım Kapasitesi

15-25T

Vakum Pompasının Gücü

4kw

Ekstraksiyon zamanı (h)

8

Konsantre yoğunluğu (%)

1.2-1.35


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Düşük Sıcaklıkta Çalışan Geleneksel Bitki Ekstraksiyon Ekipmanı 60 - 80°C 0

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Düşük Sıcaklıkta Çalışan Geleneksel Bitki Ekstraksiyon Ekipmanı 60 - 80°C bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.